Zachránilo dítě jejich manželství?

Herečka si nemůže vynachválit domácí pohodu.

Než odešla na mateřskou, mohli jsme herečku Veroniku Arichtevu (34) vídat v seriálovém hitu Slunečná. Založení rodiny ale Veronika podle svých slov dlouho odkládala kvůli práci.

Dal jí snad její manžel, režisér bulharského původu Biser Arichtev (44) nůž na krk? Nebylo by divu, pokud si chtěli opravdu dítě pořídit, byl nejvyšší čas.

Také vás může zajímat ...
Po narození syna působí jako dvě zamilované hrdličky

„Je pravda, že si s manželem každý rok říkáme, tak už ten další rok se pokusíme o miminko, ale vždy ten každý rok do toho přijde nějaký hezký a zajímavý project. A mě to přijde hrozná škoda tu šanci nevyužít, a nechce se mi to odsouvat kvůli těhotenství,“ opakovala dlouho Arichteva.

Poznala, jakého muže má doma

Nakonec ale přeci jen dala přednost dítěti před kariérou. A manželovi to nepochybně udělalo radost. Manželku i novorozeného syna si velmi opečovává.

Dokonce by se dalo říct, že malý Luka (1 měsíc) přinesl do jejich života čerstvý vítr. Veronika si ověřila, že se na Bisera může ve všem spolehnout. A protože roli otce zažívá už podruhé, je to on, kdo Veroniku uklidňuje v situacích, které jsou pro každou novopečenou matku stresující.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama