Začíná být bez partnera zoufalá?

Bývalá hvězda seriálu Ulice Aneta Krejčíková (29) je už nějakou dobu na mateřské dovolené.

Má dvě děti, syna Bena (2) a dceru Antonii (10 měsíců), kteří jí dávají dost zabrat. Přiznala, že bývá často zoufalá a už neví, co se sebou. „Jsou dny, kdy to opravdu nezvládám a nejraději bych někam zalezla,“ stěžuje si herečka.

Také vás může zajímat ...

Navíc její snoubenec Ondřej Rančák (35), pracuje z domova jako učitel a se svými žáky mívá denně distanční výuku. Jelikož žijí ve dvoupokojovém bytě, musí být během Ondřejovy výuky zavřená s dětmi ve vedlejší místnosti, aby nerušily.

Tím pádem jí Rančák v domácnosti příliš nepomůže. Rodinka asi nemá peněz nazbyt a Anetě už to začíná vadit. Je jen otázka času, kdy bouchne do stolu, a řekne dost. Moc ráda bz nastoupila do práce, aby mohla do rodinné kasy také něčím přispět.

Jenomže se údajně bojí nechat děti s Ondřejem samotné, protože se většinu času věnuje svojí práci. Herečka se očividně ocitla v začarovaném kruhu, který bude muset opustit.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama