Začíná fanouškům lhát, bude toho brzy litovat?

Myslela si, že jí malá nepravda projde, ale to se pořádně přepočítala.

Být hlavní hvězdou seriálu Evě Burešové (27) nejspíš nestačí. Kromě herectví se totiž pustila i do vydání vlastní diáře. Jenže si k jeho propagaci vybrala trochu podivný způsob. Co na to řeknou její příznivci?

Také vás může zajímat ...

Jak je v dnešní době těžké se uživit herectvím, ví hvězda Slunečné Eva Burešová (27) moc dobře. A protože je na ní zajistit finančně nejen sebe, ale i syna Nathaniela (2), musí se oblíbená seriálová hvězda pořádně otáčet.

A tak si kromě hereckých projektů vymyslela „vejdlejšák“ v podobě vydání vlastního diáře. To je teď mezi celebritami velmi populární a tak ani Eva nemohla zůstat pozadu. Jenže to má trochu háček.

Skromná holka z Hlučína

Pověst „holky od vedle“ se Evě vyplácí a tisíce jejích fanynek si tak můžou představovat, že je čeká stejná kariéra jako jejich idol. A na téhle vlně se Eva svezla i při propagaci svého diáře. „Jsem holka z Hlučína a nejšikovnější lidi máme tam u nás.

Takže, když jsem přemýšlela o vydání, bylo jasné, že budu spolupracovat právě s firmou z mého rodného města,“ nechala se na své sociální síti slyšet Eva. Jenže je to opravdu tak? Podle všeho se zdá, že si Burešová skutečnost malinko poupravila.

Nejspíš už totiž zapomněla, že v euforii z nového projektu se tak trochu podřekla. Její příznivci jsou však pozorní a žádné její prohlášení nezůstane bez povšimnutí. „Vždyť přece říkala, že jí ta firma sama oslovila, tak proč nám takhle lže? Tohle přece nemá zapotřebí,“ zamýšlí se například jedna z jejích fanynek.

Fanoušci přetvářku neodpouští

Eva si možná ani neuvědomuje, na jak tenký led se pustila. Spoléhat na to, že jí díky velké popularitě bude všechno odpuštěno, by se jí mohlo ošklivě vymstít. Nikdo totiž nemá rád, když z něj dělají hlupáka.

A to by se brzy mohlo projevit na to, že Eva ztratí mezi diváky svoji oblibu. Pak už by nebylo daleko ani k tomu, aby bylo ohroženo i její místo v seriálu.

Nebylo by tak lepší přiznat, že se prostě chopila nabízené šance na slušný výdělek než předstírat, že si spolupracovníky sama vybrala právě v rodném kraji? I když to tak někdy nevypadá, tak přeci jen pořád platí, že s poctivostí nejdál dojdeš.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama