Začíná mít problémy s dětmi

Ke konci loňského roku přivítala na svět své už třetí dítko. A zatímco co má Michaela Maurerová (40) s malou Emmou momentálně plné ruce práce, starost jí přidělávají i její starší děti, dvojčata Madlenka a Josífek (11).

Ačkoli jsou oba ještě poměrně malí, už se začínají pomalu, ale jistě dostávat do puberty. A právě z toho má herečka, známá především ze seriálu Ulice, velký strach. Sama totiž prožívala hodně divokou pubertu a trne hrůzou, že budou potomci po ní. „Náznaky dospívání už napovídají, že jejich puberta bude výživná,“ svěřila sklesle.

Také vás může zajímat ...

Ovlivní to její vztah?

Za tím se ale snaží brát všechno s nadhledem. Přesto jí asi nedává spát fakt, že by začínající problémy s jejími dětmi z prvního manželství mohly nelibě ovlivnit její současný vztah. Svého nového přítele, se kterým má nejmladší dceru, si nemůže vynachválit.

A není se čemu divit, v minulosti si prošla drsným rozvodem a konečně má po boku někoho, kdo je jí velkou oporou a pomohl jí se z toho všeho dostat. Je ale možné, že ji dvojčata budou tolik zaměstnávat, že na svého partnera najednou nebude mít tolik času jako nyní?

Třeba vše vygraduje tak, že se ti dva nakonec rozejdou. Vypadá to tak, že herečku v nejbližší době nečeká zrovna lehké období. Doufejme ale, že to všichni přežijí bez jakékoli větší újmy.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...