Začíná pomalu plánovat svatbu

Přesto, že je herečka Barbora Jánová (31), která se proslavila rolí mrchy Sylvy v seriálu Slunečná se svým přítelem Vítězslavem Bečkou (25) teprve devět měsíců, myslí to s ním opravdu vážně.

Nejen, že už mají za sebou společné sestěhování, ale mluví dokonce o svatbě! A Jánová už prý má i jasnou představu o tom, jak by její velký den měl vypadat. „Někde na nějakém hezkém místě v přírodě. I když nedávno jsem říkala příteli, že bych se chtěla vdávat na Cape Canaveral na Floridě, odkud startují vesmírné rakety,“ prozradila nadšeně.

Také vás může zajímat ...
Bára je do Vítězslava zamilovaná až po uši.

Cítila se, jako by podváděla

A protože na opravdovou svatbu si bude muset Bára přece jen asi ještě chvíli potkat, mohlo by se zdát, že o to víc si ji užila, když se vdávala její seriálová postava. Jenže tomu tak ve skutečnosti nebylo.

„Bylo to zvláštní, nikdy jsem takové scény netočila. Nebyla jsem z toho úplně nadšená. I když víte, že to je nahrané, tak mi přišlo, že dělám něco špatného vůči svému příteli,“ strachovala se Jánová o to, jak bude její milý reagovat, až ji při této scéně uvidí na obrazovce.

Bojí se vyvolat další krizi

Zvláštní je, proč má Bára z partnerovy reakce takové obavy. Vždyť přece u herečky by měl být zvyklý na to, že ji bude v televizi vídat s jinými muži. Možná jen nechce ohrozit křehkou rovnováhu, kterou mezi sebou mají.

Není to tak dlouho, co se proslýchalo, že dvojice prochází krizí a že se Vítězslav dokonce na nějakou dobu odstěhoval. V takovém případě je jasné, že Bára nechce udělat nic, čím by milovaného muže znejistila.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama