Začíná úplně nový život

Překonala rakovinu a vypadá líp něž kdykoli dřív

Mladé herečce a zpěvačce Anně Slováčkové (25), kterou mohou diváci vídat v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, zákeřná rakovina převrátila život vzhůru nohama.

Ale všechno, co s sebou přinesla, není za každou cenu špatné. Anička díky ní získala i nové sebevědomí a podle vlastních slov si nově nastavila žebříček hodnot.

Také vás může zajímat ...

Před časem si konečně mohla oddechnout, rakovina prsu, se kterou bojovala je podle lékařů pryč a Anička si zase užívá života. Dceři dětského idolu Dády Patrasové (64) a saxofonisty Felixe Slováčka (77) to po prodělané životní zkoušce neuvěřitelně sluší a do všech stran z ní čiší chuť do života. Že by za to mohla nová láska?

Tímto snímkem potěšila spoustu mužů na internetu.

Kam se poděl její manžel?

Anička si v posledních letech vytrpěla svoje nejen kvůli těžké nemoci, ale taky kvůli mediálně propíranému vztahu jejich rodičů. Ostatně několikrát se nechala slyšet, že její psychika, která rodinnou situací velmi trpěla, měla na její zdravotní stav velký vliv.

Slováčková dokonce na čas zanevřela i na milostný život. To se ale mohlo změnit. Herečka je totiž poslední dobou jako vyměněná.

Manžel si užívá bez ní

Anička začala být hodně aktivní na sociálních sítích a nebála se tam vystavit ani fotku, kde odhalila svůj, již uzdravený, dekolt. Sice to udělala hlavně proto, aby podpořila ženy se stejnou diagnózou, ale přece jen to chtělo kus odvahy.

A protože v odvážných snímcích si nikdy nelibovala. Její okolí se ptá, jestli ji k takovému kroku něco nebo někdo nepostrčil? Muže, který by při ní stál a dokázal jí, že všichni nejsou tak nespolehliví, jako její otec, by si jistě zasloužila.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama