Začíná už zase vystrkovat růžky?

Když se dal herec Jiří Langmajer (54) dohromady s herečkou Adélou Gondíkovou (47), která hraje v seriálu Sestřičky Modrý kód, zdálo se, že se vyhlášený sukničkář polepšil.

Také vás může zajímat ...

Teď ale jako by se rozpomínal na své staré já. Na svůj profil na sociální síti totiž dává videa, kde je možné spatřit ho tak, jak ho Bůh stvořil. O obdivné komentáře rozhodně nemá nouzi. Fanoušci ale začínají spekulovat, jestli si tím stárnoucí herec nezvedá sebevědomí a nechce se ujistit, že by pořád měl na to sbalit mladší ženu.

Zahodil oblečení a ukázal se všem v plné kráse.

Záhy ovšem video, na kterém se fanynky mohly pokochat jeho mužskou chloubou, z internetu zmizelo. Donutila snad Langmajera manželka, aby ho odstranil? Nebylo by divné, kdyby si chtěla nechat jeho intimní partie jen pro sebe. Taky by mu tím dala najevo, že to s případnými zálety nebude mít jednoduché.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama