Začne na něho zase žárlit?

Teď bude znovu víc na očích. Bývalý moderátor sportovních zpráv Roman Šebrle (45) už se několik dní objevuje znovu v Hlavních zprávách, a to po boku své půvabné kolegyně Evy Perkausové (26).

Zatím sklízejí ohlasy a oba mají radost z toho, že se mohou divákům znovu představit v hlavním vysílacím čase. Znamená to pro ně nejen větší honorář, ale také větší popularitu.

Také vás může zajímat ...

Eva dokonce na svém profilu na sociálních sítích sdílela, jak se s Romanem společně připravují na vysílání. Oba dva byli vysmátí a bylo vidět, jak moc si spolu rozumějí.

Mezi moderátory panuje čistě přátelský vztah a Evin přítel Ivan Hecko (38) dokonce Romana ani nemá vnímat jako konkurenci. Naopak si spolu údajně docela sedli. Zato Romanova manželka Eva (43) je údajně celkem žárlivá.

A má k tomu dost pádný důvod. Šebrle se v minulosti na jednom večírku líbal se sekretářkou a od té doby má u své ženy vroubek. Té se asi příliš nelíbí, když její manžel tráví večery po boku obdařené krásky. Snad z toho ale opravdu nebude nic víc.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...