Začne si románek s kolegou?

P o celý jeden měsíc ne chává herečka Anna Polívková (39) svého přítele, tanečníka Michala Kurtiše (29), úplně samotného. Kvůli herecké roli v připravované komedii Blízko ke hvězdám teď Anna pobývá na vrcholcích Nízkých Tater.

Ta se navíc ve snímku motá kolem legendárních herců Martina Dejdara (53) a Marka Němce (37). Otázkou je, jestli nepřeskočí jiskra mezi Annou a jedním z charismatických kolegů, když s nimi stráví tolik času.

Také vás může zajímat ...

Herečka prozradila, že její drahý ji tam ani nepřijede navštívit. Neměla by na něj totiž vůbec čas kvůli náročnému natáčení. Otázkou je, jestli odloučení nezapříčiní krach jejich vztahu. Polívková je poslední dobou velmi žádanou herečkou jak ve filmech, tak na divadelních prknech.

Nebylo by tedy vůbec divu, kdyby si její zajíček připadal opuštěný. Anna si ale neuvědomuje, že pokud by přišla o svého partnera, mohla by také zapomenout na poslední šanci mít dítě. Má nejvyšší čas, aby o tom začala vážně přemýšlela.

V minulosti o ni navíc příliš mužů nejevilo zájem, takže by si měla Kurtiše vážit o to víc. Jen těžko by si opět našla takového krasavce. Dokáže se brzy rozhodnout, co je pro ni důležitější?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...