Začnou ji v Ordinace nenávidět?

Mohlo by se zdát, že herečka Marika Šoposká (30) rozhodně není tou postavou, kvůli které si lidí zapínají televizi a seriál Ordinace v růžové zahradě 2 pravidelně zapínají.

Jenže opak je pravdou. Je oblíbenější než spousta jejích kolegů a kolegyň. Dokonce tak moc, že ji tvůrci krátce po porodu začali přemlouvat, aby se do seriálu vrátila. A úspěšně, jelikož po necelém roce už znovu v Ordinaci září.

Také vás může zajímat ...
Vyštípe ji někdo velmi brzy ze seriálu?

Jak to ale snáší její okolí? Přejí jí její popularitu a nebo tiše závidí a přemýšlí, jak ji z projektu vyštvat? Není žádným tajemstvím, že mezi herci panuje rivalita a někdy dokonce i nezdravá, která způsobuje spoustu intrik a pomluv. Snad to ale není případ Ordinace a třeba se někteří její kolegové nespojí a nebudou jí chtít z projektu vyštvat.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama