Zadělala si na problém

Vypadalo to, že v poslední době s jeho bývalou celkem vycházejí. Bývalá tenisová jednička Lucie Šafářová (33) ale nejspíš rodinnou pohodu tak trochu narušila.

Se svým partnerem, hokejistou Tomášem Plekancem (38), má dceru Leontýnku, které je necelý rok. K Plekancovi ale často jezdí i jeho dva synové, které má se svou bývalou manželkou Lucií Vondráčkovou (40).

Také vás může zajímat ...

Postěžovala si na jeho syny

A právě tam měl nastat problém. Je jasné, že mít na krku tři děti dává Šafářové zabrat, ale na adresu kluků se vyjádřila přinejmenším zvláštně. „Když máme ještě kluky, což máme vždycky půlku měsíce, tak nás to zaměstnává takovým způsobem…,“ koulela očima Lucie.

To na Vondráčkovou nejspíš neudělalo nejlepší dojem. Působí to totiž, jako by chlapci Šafářové jen přidělávali práci. Doposud neměla Vondráčková problém syny Tomášovi půjčovat, ale teď si to nejspíš pořádně rozmyslí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama