Zahání smutek luxusem?

Bojí se snad, že by se doma mohli začít brzy hádat?

Mnozí patrně Leoši Marešovi (44) a Monice Koblížkové (39) závidí jejich luxusní dovolené. Samotný slavný pár během nich ale možná trpí. Proč se zdá, že utíkají před realitou?

Možná by se našlo dost lidí, kteří závidí život moderátorovi Leoši Marešovi (44) a jeho manželce Monice Koblížkové (39). Jenže za pozlátkem luxusu se pravděpodobně skrývá velké trápení. Monika s Leošem už před dlouhou dobou přiznali, že by si moc přáli miminko.

Také vás může zajímat ...
Navenek působí spokojeně, ovšem uvnitř dost možná pořádně trpí

Jenže to stále nepřichází. I vzhledem k věku Moniky je jasné, že ji tohle téma trápí čím dál tím víc. A určitě tomu nepomáhá ani fakt, že v současné době, snad díky karanténě, jako by se s těhotnými a s novorozenými miminky roztrhl pytel.

A přestože jim bohatství nemůže splnit to největší přání, možná se snaží jeho prostřednictvím aspoň částečně uniknout černým myšlenkám. A tak si dopřávají luxusní cesty po celém světě, kde Leoš svou manželku rozmazluje jako princeznu.

Na konci loňského roku byli na exotických Maledivách a sotva pár týdnů poté už vyrazili na Lanzarote a poté soukromým letadlem do Maroka, kde je čekal takový přepych, že i Marešovi spadla brada. Snad i doufají, že když přijdou na jiné myšlenky, nakonec se jim zadaří i s miminkem.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama