Zakáže mu žena hrát v Ulici?

Už několik let je Tomáš Dastlík (44) hvězdou seriálu Ulice. V ní tvoří pár s krásnou Malvínou Pachlovou (28) a samozřejmě se nevyhne ani natáčení společných milostných scén. A velmi přitažlivá žena údajně měla zamotat hlavu ženatému otci od rodiny i v jeho osobním životě. Už spolu měli být několikrát přistiženi během flirtování.

Dokonce i napsal k jedné jejich společné fotce na sociálních sítích, na které má herečka pořádný výstřih, že jsou pár.

Také vás může zajímat ...

A právě to mělo naštvat jeho manželku Elišku (33) a během několika žárlivých scén mu dokonce měla nakázat, aby v seriálu skončil.

To ale samozřejmě Dastlík nechce, protože ví, že tak dobře placené a především dlouhodobé nabídky se jen těžko hledají. Je ale skoro jisté, že si další focení s vnadnou kolegyní dobře rozmyslí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...