Zakazuje své manželce mluvit o dětech?

Zdá se, že je založení rodiny v manželství Davida Gránského (28) a Nikoly Madunické (26) velmi citlivým tématem. Herec ze seriálu Modrý kód sice o tom, jestli by už rád měl svého potomka nemluví, ovšem „pusu na špacír“ si pustila jeho manželka.

Také vás může zajímat ...

Touží po tom být těhotná?

Ta si díky manželově popularitě nasbírala na sociálních sítích poměrně hodně příznivců a nedávno odpovídala na jejich otázky. „Chtěla by jsi dítě? Pokud ano, tak kdy?“ zněla jedna z nich.

A i když na ni Nikola odpovídat nemusela a klidně ji mohla přeskočit, udělala pravý opak. „Dítě chci,“ prozradila svým příznivcům s tím, že to ovšem není na pořadu dne.

Fanouškům prozradila, že by si miminko přála.

Určuje fanouškům, na co se mohou a nemohou ptát

Zároveň je ale požádala, aby se jí na něco takového už nikdy neptali. „Jsou lidi, kteří děti mít nemohou a chtějí. A spousta dalších případů,“ vysvětila Nikola. Možná je ale ten pravý důvod trochu někde jinde.

Co jí všechno zakazuje?

Jelikož je její manžel, coby herec a moderátor, dlouhodobě pod drobnohledem, možná dal své ženě „nůž na krk“ a výslovně jí zakázal vynášet mezi veřejnost jakékoli informace z jejich soukromého života. A nemusí se to nutně týkat jen otázek kolem dítěte, ale třeba i jiných detailů jejich soužití.

Jako by u nich od svatby nedošlo k žádnému pokroku

Jestli tomu ale tak opravdu je, pak to musí mít asi Nikola s Davidem občas hodně složité. Není totiž nic horšího než když v manželství určuje pravidla jen jeden a druhý je respektuje jen proto, aby ho neztratil.

Snad ale tohle není úplně případ tohoto manželského páru. Společně jim to totiž moc sluší a byla by velká škoda, kdyby se třeba kvůli tomu museli někdy rozejít.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...