Zakoukala se do kolegy?

Jedna z hvězd seriálu Ordinace v růžové zahradě, Ivana Jirešová (42), šla v poslední době dost do sebe. Začala pracovat na svojí postavě a je štíhlá a pevná jako kámen.

Nikdo nechápe, proč si dává tolik do těla

Také vás může zajímat ...

Podle některých fanoušků je to ale až přehnané a mají o herečku strach. Trápí ji snad porucha příjmu potravy?

Jirešová si z takových spekulací nic nedělá a údajně cvičí jen proto, že ji to začalo bavit a dodává jí to energii a sebevědomí. Za její proměnou má ale stát i něco jiného než jenom touha po štíhlém těle.

Už delší dobu se proslýchá, že Ivana je zakoukaná do svého kolegy ze seriálu Pavla Řezníčka (53). Ten ji ale údajně odmítl a Jirešová si namluvila, že to bude nejspíš kvůli jejímu vzhledu, a proto na sobě začala makat.

Blízcí se jí to snaží vymluvit, protože podle nich vypadá krásně a nemusí se kvůli nikomu vylepšovat. O tom Jirešová ale očividně nechce ani slyšet a dál si trvá na svém. Doufejme, že se jí to nevymstí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...