Zakoukala se do mladšího kolegy ze seriálu?

Vypadá to, že v manželství Gondíkové a Langmajera není všechno v pořádku.

Práce v novém kolektivu zatím Adéle Gondíkové (47) vyhovuje. Nejvíc si v Sestřičkách Modrý kód rozumí s mladším kolegou Petrem Vaňkem (41). Co mezi sebou tito dva mají?

Když se k herečce Adéle Gondíkové (47) dostala nabídka hrát v seriálu Sestřičky Modrý kód, patrně moc dlouho nepřemýšlela o tom, jestli ji vezme. Přece jen se na televizních obrazovkách pravidelně v nějaké větší roli neobjevovala a v tomto ohledu značně zaostávala za svým manželem Jiřím Langmajerem (54), kterého bylo naopak poslední roky všude plno.

Také vás může zajímat ...

Podaří se jí vystoupit z jeho stínu?

Sestřičky Modrý kód tohle ale mohou změnit. Přece jen, i v reklamních klipech na seriál je Adéla jednou z ústředních postav a vypadá to, že její role bude hodně podstatná. A i proto je důležité, že si v novém kolektivu s kolegy sedla a cítí se mezi nimi dobře. A vůbec pak ve společnosti jednoho konkrétního herce.

S mladším kolegou si rozumí nejvíc

Gondíková se totiž evidentně během natáčení seriálu zakoukala do svého kolegy, a to do mladšího Petra Vaňka (41). A sympatický jí je natolik, že o něm nedokáže říct křivého slova a naopak na něj pěje ódy. „Mám pocit, že jsme si hned padli do noty. Mezi herci musí něco proběhnout, neříkám velká chemie, ale něco co zabrání ostychu dát si přirozeně pusu,“ tvrdí herečka.

Co si ale asi o takových slov myslí manžel? Je rád, že se jeho žena cítí v novém kolektivu dobře, a nebo to v něm vyvolalo žárlivost? Jiří byl sice v minulosti velkým bohémem a říká se o něm, že vystřídal mnoho žen, ovšem po boku Adély se změnil k nepoznání. A i když v minulosti asi na své partnerky nežárlil, teď je klidně možný pravý opak.

Pro Langmajera je vším

dyť v nedávném rozhovoru přiznal, jak je pro něj Adéla důležitá a nebýt ní, patrně by skončil velmi špatně. S manželkou si dokonce rozumí takovým způsobem, že že u nich funguje jistá míra telepatie.

Občas se totiž Jiřímu stane, že když něco vypráví, zapomíná a Adéla je prý tak duchapřítomná, že je okamžitě schopna ho zastoupit a doplnit přesně to, co si myslel, ale nemohl si na to vzpomenout. Pro Langmajera je tak Gondíková asi tou nejdůležitější osobou v jeho životě.

A asi by se nikdo nemohl divit, kdyby začal žárlit. Přece jen, kdyby o manželku přišel, byl by to pro něj pořádný šok, ze kterého by se jen těžko vzpamatovával.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...