Založení rodiny v nedohlednu

Je úspěšná a krásná a mohlo by se tak zdát, že herečce z Ulice Haně Holišové (40) v životě nic nechybí. Jenže ani pro ni není život úplnou procházkou růžovým sadem.

Ačkoli je atraktivní a má mužům co nabídnout, na opravdovou lásku se vším všudy prý stále čeká. A navíc je nejenom médii a fanoušky, ale údajně také svou maminkou tlačena k tomu, aby založila rodinu.

Také vás může zajímat ...
Po rozchodu se Smičkou je asi stále sama.

Jenže k tomu je samozřejmě velmi daleko. Po rozchodu s tanečníkem Tomášem Smičkou (32) se totiž ve společnosti Holišová s žádným jiným mužem neukázala a jestli tedy někoho momentálně má, asi to není vážné. Kdyby totiž ano a plánovala s ním budoucnost, asi by se s ním už dávno mezi lidmi objevila.

Takhle to tak vypadá, že je založení rodiny stále v nedohlednu a nedočkavá maminka si tak bude muset na svou roli babičky ještě nějakou dobu počkat.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...