Zaměstnala celou rodinu!

V divadle pracuje syn Filip, její bratr i syn jejího ex.

Zpěvačka Lucie Bílá (54) ukázala, že je nad věcí. Do rodinného byznysu zapojila nevlastního bratra svého syna Filipa (25), Pavla (19).

Toho porodila její sokyně v lásce Pavlína Babůrková (47), která jí před lety svedla partnera Petra Kratochvíla (69). S ním Lucie stále vlastní nově zrekonstruované Divadlo Lucie Bílé. Právě tam zpěvačka teď zaměstnala oba bratry.

Také vás může zajímat ...

Ředitelské křeslo zpěvačka svěřila svému bratrovi Karlu Zaňákovi (57). O zaměstnance nebudou mít majitelé divadla nouzi. Babůrková Kratochvílovi totiž porodila čtyři děti a Kratochvíl měl z předchozího vztahu ještě dceru Barboru a vyženil i syna Babůrkové Jana.

Dohromady tedy jejich domácnost čítala sedm dětí, takže bude zřejmě třeba počet zaměstnaneckých míst navýšit. Tomu se tedy říká rodinný podnik.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...