Zamilovala se do kolegy ze seriálu?

Vyprchala z jejich vztahu nadobro jiskra a rozpadne se tak jejich manželství trvající čtvrt století?

Našla si TEREZA BRODSKÁ (52) náhradu za manžela? Září štěstím a na natáčení seriálu je jako doma. Vypadá to, že po padesátce chytla druhou mízu.

Hvězda Slunečné ještě donedávna působila jako tichá voda. Nakonec se ale z Terezy Brodské (52) vyklubala pořádná rošťanda. Prožila při natáčení vášnivý románek, nebo jsou všechno jenom pouhé klepy?

Také vás může zajímat ...

Herečka září štěstím a kolegyně pukají závistí. Co na to všechno ale říká její manžel Herbert Slavík (57) ? Vše naznačuje, že se schyluje k bouřlivému rozchodu.

Na každém šprochu pravdy trochu

Vždy působila velmi nenápadně, skromně, ve společnosti, nebudila žádný rozruch. Lidé ji mají rádi především pro její smysl pro humor, profesionalitu a také velkou přátelskost. Není se tedy čemu divit, že je velmi překvapila informace o tom, že měla prožít se svým kolegou ze seriálu Slunečná vášnivý románek. Kde se ale vůbec tato informace vzala?

S bývalým manželem jsou přátelé dodnes

Už v mládí byla Tereza pořádně divoká. Když se v jedenadvaceti seznámila s temperamentním španělským režisérem Jordim Niubó (55), hned se bezhlavě zamilovala. Režisérovi učarovala její krása a povaha, a tak jim nic nebránilo v tom, aby se vzali.

Do manželství tedy skočili rovnýma nohama a nemohli si ho vynachválit. Dlouho jim ale bohužel nevydrželo, neboť zamilovanost vystřídalo drsné vystřízlivění. Oba zjistili, že se vzali z mladické nerozvážnosti, a tak se po čtyřech letech raději rozvedli.

Avšak kamarády zůstali dodnes. Pravidelně se navštěvují, a dokonce herečka seznámila svého bývalého se svým současným manželem a i z nich se kupodivu stali velcí přátelé. Kdykoli má herečka pár dní volného času navíc, odlétá s manželem do Španělska, kde mají údajně od Jordiho poskytnutou střechu nad hlavou i veškerý komfort.

Nejdřív dělala drahoty

S Herbertem se herečka seznámila úplně jinak. Nejprve si totiž na rozdíl od Jordiho do oka vůbec nepadli. Poprvé se totiž poznali při jednom rozhovoru, kdy měl Slavík herečku fotit. Jenže herečce se nezamlouval a nechtěla s ním vůbec spolupracovat.

Ovšem když se viděli podruhé, situace se značně změnila. Tehdy už totiž herečka věděla, že je skvělým umělcem, a dokonce s ním je i řeč. Nakonec spolu tajně začali randit, a když už dál jejich vztah skrývat nešlo, přiznali ho i oficiálně.

Krátce nato se vzali a zplodili spolu syna Samuela (24). Dlouhá léta jim manželský svazek šlapal jako hodinky, pak se ale něco změnilo. Herečka po úspěchu v seriálu Ulice dostala další seriálovou roli, tentokrát ve Slunečné, a zároveň tím získala i prostor na nová přátelství.

Před pár týdny se začalo spekulovat o tom, že nejblíže má k Filipu Blažkovi (47). Sami scenáristé si pro ně připravili takovou roli, aby se v průběhu čím dál víc sbližovali, a tak to nejspíš herci vzali doslova a rozhodli se sbližovat i mimo kamery.

Jejich kolegové však tvrdí, že celý jejich vztah se odehrává pouze v přátelské rovině. Zároveň prý ale nevylučují, že by spolu nikdy neflirtovali. Jiskra mezi nimi měla přeskočit už dávno, ale oba to velmi dobře maskovali.

Nakonec se ale údajně dohodli na tom, že jim případný románek nestojí za to, aby si ničili svá manželství. Skutečně ale dokážou odolat?

Najdou si k sobě zase cestu?

Když se měl o její platonické lásce dozvědět Slavík, prý nehnul ani brvou. Manželce nikdy nediktoval, co má dělat, nikdy jí v ničem nebránil a podle všeho na ni ani nikdy obzvlášť nežárlil. Buď si je tak jistý tím, jak pevný vztah mezi sebou mají, anebo ho už nezajímá, co s jejich manželstvím bude.

Přípustné jsou podle tvrzení jejich přátel obě varianty. Nejspíš ale není pravděpodobné, že by se nechala Brodská zlákat, a stejně tak tomu má být i u Filipa. Blažek se ženil teprve loni v červnu a dozajista si nechce své manželství pokazit.

Někteří z jejich okolí na to ale mají jiný názor. Tvrdí, že si Brodská s Blažkem začala poté, co jí manžel oznámil, že by si měli dát pauzu. Že by byl v tomto ohledu na vině právě její Slavík? Přece jen jsou spolu už dvacet pět let, a tak by se nebylo čemu divit, kdyby si už lezli na nervy.

Na druhou stranu by ale byla škoda všechna ta léta jen tak hodit za hlavu. Možná si jen zkrátka potřebují na chvíli odpočinout, vydechnout, aby nabrali síly na dalších pětadvacet let společného života. Nic jiného jí přece přátelé ani fanoušci nepřejí. Snad jí to samotné brzy dojde.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...