Zamilovala se do svého kolegy?

S tanečníkem vztah ukončila před pár měsíci.

V posledních měsících patří snad mezi nejúspěšnější herečky u nás. Hvězda seriálu Slunečná EVA BUREŠOVÁ (27) vytahuje z rukávu jeden skvělý kšeft za druhým. Jen v milostném životě pokulhává.

Její kariéra míří strmě nahoru a ona je za to nesmírně vděčná. Za svou popularitu vděčí především Týně Popelkové, kterou Eva Burešová (27) ztvárňuje v seriálu Slunečná. Kvůli této pracovní nabídce odešla ze seriálu Modrý kód a očividně udělala dobře.

Také vás může zajímat ...

Burešová se údajně snaží pracovat na maximum, jak nejlépe to zvládne. Ne kvůli slávě nebo penězům, ale především kvůli svému synovi Nathanielovi (3), kterého má se svým bývalým partnerem, muzikantem Michaelem Krásným (36).

„Pracuji na tom, aby se můj syn měl dobře. Měl dobrou školku, pak školu. Není to pro pocit mé důležitosti a nedělám to z důvodu, abych vypadla z domu,“ svěřila se herečka.

Jeden kšeft za druhým

Náročné natáčecí dny se ale i na ni samotné čas od času podepíšou. Ona ale i přesto přijímá další a další lukrativní kšefty. Vedle Slunečné také účinkuje v pořadu Tvoje tvář má známý hlas jako porotkyně.

Do toho se předvedla také v televizní show Zlatá maska a v neposlední řadě hraje také v divadle. Na jednu herečku toho je skutečně dost, má Eva vůbec čas na soukromý život?

Proč se vlastně rozešli?

Práce ji baví a je to pro ni radost, u které se odreaguje a nemyslí tolik na ty horší životní události. Ještě donedávna prožívala Eva na první pohled harmonický vztah po boku partnera Matyáše Adamce (20).

Pak ale herečka přišla s tím, že se s Matyášem už před několika měsíci rozešli. Jako důvod uvedla, že každý z nich potřeboval jít svou vlastní cestou. Víc už to Eva odmítala komentovat, asi se k bolestivé vzpomínce nechtěla vracet.

Co když to ale celé bylo o dost jinak? Už několik měsíců ji dávají všichni dohromady s jejím hereckým kolegou Markem Lamborou (25). Ať už přidá Burešová na svůj profil fotku s kýmkoli, většina jejích fanoušků jí to stejně okomentuje slovy, že s Markem jí to stejně sluší nejvíc.

Mělo to hodně vadit jejímu tehdejšímu partnerovi Matyášovi, který to asi nerozdýchal. Možná to byl právě jeden z důvodů jejich rozchodu.

Zamiluje se snadno

Matyáš ale nejspíš poznal, že Evě není Marek tak úplně lhostejný. Kdyby to tak nebylo, přece by mu komentáře diváků nemohly tolik vadit. Navíc sama Burešová v nedávném rozhovoru přiznala, že se do kolegy dokáže zamilovat snadno.

A dokonce se jí to už i jednou skutečně stalo. „Točili jsme spolu dlouho a já dostala pocit, že jsem do něj zamilovaná. Bylo to tak intenzivní, že jsem šla na plac a nemohla jsem se na něj podívat,“ šokovala Burešová svým přiznáním.

„Vím, že vás asi zajímá, kdo to byl, to neřeknu, ale prostě jsme točili a já najednou zjistila, že mám k tomu druhému nějaký vztah, hlubší emoce,“ vzpomíná Eva.

Tají mu svou lásku?

Situaci nakonec vyřešila tak, že dotyčnému o svých citech řekla a on k ní překvapivě cítil to samé. Pokud ale čekáte, že spolu hned začali chodit, jste na omylu. „Uvědomili jsme si, že to ale není Eva a on, ale že to jsou jen ty postavy, že v reálu jsme někde jinde,“ uzavřela Burešová.

Cítí snad teď něco Eva i k Markovi, jen si to nechce přiznat? Možná se znovu uklidňuje tím, že Marka miluje jen jako jeho postavu v seriálu a v reálu to tak není. Ona sama navíc zastává názor, že když někomu téměř denně říkáte, jak moc ho milujete a neopustíte ho, jednoduše se to na vás podepíše a i vy sama tomu začnete věřit.

Svěřila se Burešová Lamborovi se svými pocity? Možná to oba dva cítí stejně, jen to nechtějí ventilovat na veřejnosti. Kdyby přiznali románek, neřešili by snad nic jiného.

Chybí jí láska?

Od rozchodu s přítelem Matyášem je Eva celkem podrážděná, když se jí někdo ptá na muže. Velmi důrazně pronesla, že ona na přemýšlení o mužích nemá čas a žádného ke štěstí nepotřebuje.

Kdoví, možná čekala, že Lambora o ni projeví zájem, když je teď svobodná. Zatím to ale vypadá, že se jejich vztah z kamarádské úrovně nikam neposune.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...