Zamilovala se do ženatého kolegy?

Přebrala chlapa jiné ženě? Ač se SABINA LAURINOVÁ (48) nezdá, když se zamiluje, umí za svou láskou jít a udělat pro ni všechno na světě. Ne vždy se jí to ale vyplácí.

Jako hlavní tvář seriálu z lékařského prostředí Modrý kód má mnoho obdivovatelů nejen u televizních obrazovek, ale i mezi svými kolegy. A jak každý ví, Sabina Laurinová (48) je už dlouho bez muže a ráda by po svém boku měla někoho, kdo by ji miloval stejně jako ona jeho, sdíleli by to dobré i špatné a zestárli spolu.

Také vás může zajímat ...

Jenže pro ni je, jak tvrdí zdroje z jejího okolí, čím dál těžší se seznámit. Nemůže za to jen koronavirus, ale také fakt, že pomalu ztrácí veškerou naději, že toho pravého najde. a tak se už ani skoro nesnaží někoho ulovit.

Vyvoleného našla?

Anebo je to snad tak, že už nikoho lovit nemusí, protože skutečně už toho svého vyvoleného našla? Už se spekulovalo o mnoha mužích, kteří měli být její milenci, teď se ale objevil další, který však už má vlastní rodinu, děti a údajně i šťastné manželství.

Do koho se zakoukala?

Jak už ale bývá zvykem, jeho jméno nikdo nechce vyslovit nahlas. Bojí se nejenom pomsty, ale i toho, že by mohli přijít o práci kvůli pomluvám a úniku zákulisních informací z natáčecího placu. Spekuluje se však o tom, že by mohlo jít o Sašu Rašilova (48), s nímž v Sestřičkách Modrý kód herečka tvoří pár.

Prý se k sobě mají nejenom před kamerami, ale i mimo ně. Sice spolu zatím nebyli nikde veřejně spatření, ale podle všeho si pořád něco šuškají a skvěle si rozumějí. Pro některé jejich kolegy a přátele je to však naprosto směšná představa.

Ne proto, že by se Laurinová nemohla do svého kolegy zamilovat, ale protože by se prý Rašilov nemohl zamilovat do ní, neboť bezmezně miluje svou ženu a s kolegyní by si, po zkušenostech se svou bývalou ženou Vandou Hybnerovou (52), už nikdy nic nezačal.

A tak v hereckých kuloárech začali Laurinovou spojovat s jiným jménem. I v druhém případě jde o kolegu z Modrého kódu. Je ním Roman Zach (47). Před rokem se totiž na veřejnosti objevoval s mladičkou dívkou, o které se říkalo, že má být jeho milenkou.

To se sice nepotvrdilo, avšak někteří z jeho okolí se shodují v tom, že má pro ženy slabost. Ač příliš na blondýnky není, i on se údajně kdysi nechal slyšet, že se mu Laurinová vždycky líbila. Jenže ani v tomto případě se sama herečka nechtěla k ničemu vyjadřovat.

O mužskou přízeň nikdy neměla nouzi

Že je Sabina Laurinová překrásná žena, si myslí snad úplně každý. Nouzi o mužskou přízeň proto nikdy neměla. Krátký románek měla i s Markem Ztraceným (35). Jenže i přesto, že už jí táhne na padesát a už pomalu ztrácí naději, v ní stále zůstává něco z těch princezen, které kdysi v mládí ztvárnila.

Také snila o princi na bílém koni, o pohádkové svatbě v kostele, o bílých šatech s dlouhou vlečkou a šťastném konci. Už měla několikrát příležitost dostat se až k oltáři, ale nikdy nedošlo na to hlavní. Ač měla dlouhodobé a šťastné vztahy, muži od ní utekli dřív, než na svatbu došlo.

Proto se také říká, že princezny, které hrála v mládí, se staly jejím prokletím. Dost často se také mluví o tom, proč od ní všichni muži vlastně utekli a našli si jinou ženu. Údajně za to může její touha muže vlastnit.

Jakmile se do někoho zakouká, už se vidí, jak s ním společně zestárne. Toho se však muži většinou zaleknou. Zároveň ovšem svému milovanému partnerovi umí být ve všem po vůli. Nedokáže vzdorovat, vyjadřovat své názory a splní mu každé přání.

Mužům se nelíbí její povaha?

Bohužel ale muži spíše touží po ženách s vlastním názorem, občas vzdorovité, takové, které se nebojí říct vlastní názor, a když je třeba, muže odkážou do patřičných mezí. Ovšem taková Laurinová podle všeho rozhodně není. Údajně je až příliš úslužná.

I přesto jí stále muži píší dopisy a e-maily, zvou ji na skleničku a na večeře, ale Sabina ke všem nabídkám zůstává netečná. I to značí, že už nejspíš nějaký vztah má. Nebylo by se čemu divit, kdyby ho chtěla do poslední chvíle tajit.

Napotřetí to vyjde

Po předchozích zkušenostech je jasné, že si bude soukromí střežit jako oko v hlavě. Na sklonku roku se spekulovalo nad tím, že by údajně měla ze seriálu Modrý kód odejít, pak si to ale zase rychle rozmyslela. Podle všeho právě kvůli novému muži.

Aby mu mohla být nablízku každý den. Jestliže skutečně s někým randí, možná se brzy dočká i vytoužené svatby. S Pepou Vojtkem (55) to nevyšlo. Ani s Karlem Kameníkem (53). Ale do třetice by to konečně vyjít mohlo.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama