Zamilovala se herečka jinde? Vydra nic netuší

Ani je neminuly problémy. Pro JANU BOUŠKOVOU (66) už asi není manželství s VÁCLAVEM VYDROU (65) tak bezchybné jako dřív.

Jejich vztah byl láskou na druhý pohled. Když se totiž herec Václav Vydra (65) zakoukal do své současné manželky, herečky Jany Bouškové (66), byla zadaná. I on se proto rozhodl oženit a každý si tak žil po svém.

Také vás může zajímat ...

Janin manžel Petr Svotjka (†35) poté ale tragicky zemřel a Václav chtěl být Janě oporou. Tentokrát ho do svého života pustila a on se kvůli ní rozvedl se svou tehdejší ženou Danou Homolovou (69).

Přestal si jí všímat?

Od té doby už ale uběhla pěkná řádka let a jejich vztah se v určitých směrech změnil. V poslední době údajně řešili spoustu neshod, Vydra se věnoval především své farmě a koním a manželku měl odsunout na vedlejší kolej.

Janě se kromě toho nelíbilo, když její muž usedal za volant, přestože si to nepřála. Podle ní totiž není zrovna schopný řidič, ona sama s ním zažila už šest bouraček.

Vydrovi ale její poznámky nejspíš vadily, přál si, aby mu Jana víc věřila. Dohady tak u nich byly na denním pořádku. A Jana tak asi usoudila, že už ani nemá cenu je řešit.

Dávala přednost práci

Napjatou atmosféru, kterou měla doma, ráda vystřídala za tu veselou, kterou zažívala na natáčeních Ordinace. Vedle kolegů zapomínala na to, že s manželem řeší nepříjemnosti.

Dokonce se proslýchá, že si o něco víc rozumí se svým seriálovým manželem, hercem Vlastimilem Zavřelem (66). Má se k ní chovat galantně, snaží se ji vždy rozesmát vtipy a také údajně nešetří lichotkami. Co tím herec sleduje? Ví přece, že je Jana vdaná, a i on sám je ženatý.

Vezme to až příliš vážně?

Boušková brala doposud Vlasitmilovo nadbíhání spíš s nadhledem, ale teď už to má podle všechno vnímat trochu jinak. Že by se na svého hereckého kolegu až příliš upnula? Zná se s ním také už řádku let a vždy si spolu skvěle rozuměli.

Teď, když to v jejím manželství není ideální, se na Zavřela možná začala dívat víc jako na muže než kamaráda. Z jeho strany ale nejspíš nepůjde o nic vážného. Jen tak s Janou laškuje, stejně jako s ostatními kolegyněmi.

Zatím nejspíš nic netuší

Herečka si tak v zoufalství možná dělá falešné naděje. Jenže i pouhé poblouznění by mohlo její manželství ještě víc ohrozit. Václava ale asi ještě vůbec nenapadlo, že by se jeho žena mohla zamilovat jinde. Věří, že je jejich manželství pevné a společně překonají všechny jejich neshody.

O Bouškovou mají muži ale očividně stále zájem, a kdyby chtěla, mohla by si z fleku najít milence. To zatím neudělala, ale jestli si s Vydrou nevyříkají, co je trápí, jejich vztah půjde ke dnu. Dřív spolu Václav s Janou trávili drtivou většinu času, a to především v práci.

Když jsou nyní některé jejich projekty pozastavené, vídají se spolu jen doma. Tam se oba věnují tomu svému a nejspíš si na sebe nedokážou najít čas. Snad se to časem zlepší, oba si všechno vyjasní a o žádných milencích už nepadne ani slovo.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama