Zamilovala si box

Velmi spokojená je ve svém životě v současné době herečka, kterou můžete znát ze seriálu Přátelé, Jennifer Aniston (51).

A to i přes to, že je oficiálně s nikým není. Ačkoli tak vedle sebe nemá mužskou oporu, které se může svěřovat, na kterou se může kdykoli spolehnout, přece jen má něco, co jí vždy spolehlivě psychicky pomůže.

Také vás může zajímat ...

Úplně totiž propadla boxu, který považuje za naprosto ideální způsob jak ze sebe dostat nahromaděnou agresi a také vztek. „Duševně se oprostíte od všech negací, které vidíte a slyšíte každý den,“ vysvětlila herečka.

A pokud má tak někdo v plánu ji v budoucnu sbalit a pak zlomit srdce, může se mu klidně stát, že od krásné herečky schytá jednu pěkně mířenou.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...