Zamilovanost ji ničí

Prezidentka nadace Kapka naděje Vendula Pizingerová (47) udělá pro své manželství všechno. Sleze nejednu horu, nevydá se opalovat na lehátko ani nebude jíst v luxusních restauracích, ale raději posnídá v trávě konzervu.

Pro manžela dělá zatím první poslední

Také vás může zajímat ...

Nedávno se totiž vrátila z dovolené se svým manželem Josefem Pizingerem (31), kterou strávila šlapáním po vysokých horách. Taková dávka fyzické námahy by dělala problém i dvacítce, natož zralé ženě, která se zamilováním se do svého muže stala milovnicí adrenalinových sportů. Otázka je, jestli jí to vážně vyhovuje.

Je jasné, že udržet krok se svalnatým mladým mužem chce pořádné sebezapření.

Drsný výšlap

Včetně toho, jak sama Vendula uvedla v rozhovoru, že na takové treky si s sebou bere i dietní jídla a balíčky, aby zůstala štíhlá.Přestože to nedávno podle známých a přátel vypadalo mezi manželi na krizi, teď se zdá, že Vendula opět zabojovala. Ale bude ji spaní ve spacáku a výšlapy do hor ještě dlouho bavit?

Podle některých už s takovým životem brzy skončí, než si nadobro zničí zdraví.To ale manžel asi neskousne.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...