Zamiluje se do svého kolegy?

Dlouhodobý vztah hvězdy seriálu Modrý kód Vandy Chaloupkové (28) a jejího partnera Oskara prochází zatěžkávací zkouškou. Osmadvacetiletá herečka totiž tráví natáčením známého seriálu téměř veškerý svůj čas.

Také vás může zajímat ...

A jelikož se už v minulosti podle svých slov do jednoho z kolegů zamilovala, není divu, že má Oskar o budoucnost vztahu strach. Sice si společně rozumí a užívají si společných chvil, ale to se může zničehonic změnit.

Na place totiž čas od času přeskočí jiskra, ze které může klidně vzniknout i románek. Vždyť má Vanda kolem sebe spoustu pohledných kolegů.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama