Zanedbává se Kamila Špráchalová?

Není úzkostlivá

Kamila Špráchalová.

Herečka a skvělá dabérka KAMILA ŠPRÁCHALOVÁ (44), kterou v poslední době zviditelnily hlavně role v televizních seriálech Pojišťovna štěstí, Ordinace v Růžové zahradě nebo Cesty domů, nepatří zrovna mezi ty dámy, co přeúzkostlivě pečují o svůj vzhled.To ovšem neznamená, že by do společnosti chodila jako vandrák. „Na obličej používám kvalitní krémy, ale to je tak všechno. O tělo nepečuji vůbec.

Mě to absolutně nebaví,“ nestydí se herečka přiznat svou nechuť nějak se vylepšovat. Ani sportu příliš nedá a je pravda, že občas si to vyčítá. „Snažím se to dohánět zdravou stravou. Jím pravidelně, mám ráda ovoce a zeleninu, dodržuji pitný režim a hlavně se vyhýbám fast foodům,“ dodává na svou obranu fanynka biopotravin.

Zdá se, že sama sobě rozumí, a je to vidět..

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...