Zanedbává svého muže?

Jedna ze stálic naší hudební scény, zpěvačka Hana Zagorová (72), asi nabyla dojmu, že je nezastavitelná. S přibývajícími roky je stále více aktivní a nehodlá s tím polevit. Dokonce sama sebe označuje za workoholičku, která není schopná bez plného diáře vůbec existovat.

„Jsem ráda, že mám strašně moc práce, protože si nedovedu představit, že bych seděla doma na zadku, nezpívala a nedělala koncerty,“ prozradila Zagorová, která má již teď skoro vyprodané vánoční koncerty a nové CD,.

Také vás může zajímat ...

Vypadá to skoro, jako kdyby chtěla od reality utéct k práci. Že by jí bylo vystupování před diváky milejší, než trávit čas s manželem, operním zpěvákem Štefanem Margitou (62)? To by ale svědčilo o vážné manželské krizi! Můžeme jen doufat, že Zagorová ví, co dělá, a nepřijde o něj.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...