Zanedbává svého syna?

Vůbec se jí nedaří. Meghan Markle (39) se sice snaží uspět v mnoha soudních sporech proti zahraničnímu bulváru, ovšem zatím marně.

Naposledy prohrála „bitvu“ s s jedním z bulvárních týdeníků, s nímž vede potyčky už od roku 2019. Ten dlouhodobě špinil její reputaci a dokonce zpochybňoval i to, jak se staví k manželským a mateřským povinnostem.

Také vás může zajímat ...

Právě to se snažila Meghan na virtuálním summitu nejsilnějších žen světa Fortuna vyvrátit tím, že se pochlubila, jak si rodinou během koronavirové krize užívala.

„Pro mě bylo úžasné trávit čas se svým manželem a sledovat, jak náš maličký roste, a právě jemu byla věnovaná naše pozornost,“ nechala se vévodkyně ze Sussexu slyšet. V zahraničí se ale spekuluje o tom, že to byly jen prázdné fráze a snaha všechny přesvědčit o tom, že je milující partnerkou a matkou malého Archieho (1).

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...