Zanevřela na chlapy

Ačkoli je americká herečka Sharon Stone (60) ve svém věku ještě stále velmi půvabná rozhodla se, že už chce zůstat dokonce svého života nezadanou matkou tří dětí. Na hledání toho pravého už prý zanevřela a uvědomila si, že je sama šťastná.

Také vás může zajímat ...

„Myslím, že někde vzadu v mysli mám stále to, že možná jednoho dne nebudu svobodná matka. Pak si ale nakonec uvědomím, že takhle je to lepší,“ vysvětlila Stone. Jediným problémem, se kterým se musí potýkat je to, že má doma tři syny, kterým chybí mužský vzor.

Jelikož jim je od deseti do osmnácti let, nachází se v kritickém věku, kdy potřebují mnoho věcí vysvětlit. Stone se toho ale chopila po svém, a sama se je snaží učit, jak být gentlemany. Otázkou ale je, jestli herečka nebude litovat, že si nenašla partnera, až synové vyletí z hnízda. Co si pak sama počne?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...