Zapírá Hana Holišová svou méně úspěšnou sestru?

Utajené sestry

Hana Holišová.

Málokdo asi tuší, že čerstvá vítězka soutěže Tvoje tvář má známý hlas HANA HOLIŠOVÁ (35) je v příbuzenském vztahu s půvabnou blondýnkou, herečkou MICHAELOU HORKOU (29), která se proslavila díky seriálu Ošklivka Katka. Ani jedna z dam se totiž s touto skutečností nikdy moc nechlubila.

Až nedávno Míša prolomila hradbu mlčení, když poskytla rozhovor, v němž popisuje, jaké vztahy mezi ní a Hankou panují. Stydí se? Na svou starší sestru pěje samou chválu. Jak je krásná, úspěšná a talentovaná. Proč se tedy Holišová nevyjadřuje stejně na adresu Horké? Podle všeho má mít Hanka díky svým úspěchům nosánek trochu nahoru a údajně by jí její ne tak populární sestra jen kazila renomé.

Je ale také zcela možné, že se Holišová nemá potřebu chlubit, že jsou s Horkou sestry pouze z důvodu, že nejsou v přímém příbuzenském vztahu. Děvčata mají stejnou maminku, ale různé tatínky.

Také vás může zajímat ...

Uvidíme, jestli je teď po tomto odhalení uvidíme někde spolu.

Michaela Horká.
Michaela Horká.
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...