Zařídil synovi skvělý kšeft

Snad vůbec poprvé se před kamerou objeví tři generace Dejdarů. MARTIN DEJDAR (55) si ve filmu Stáří není pro sraby zahraje nejen se svým otcem, ale i se svým synem. Jak to dokázal?

Zpočátku se mu to zdálo jako skvělý nápad, postupem času ale zjistil, že je to spíš na škodu. Herec ze seriálu Specialisté Martin Dejdar (55) se už se svým tatínkem Vlastimilem (90) před kameru kdysi postavil, a to ve slavné komedii Zdeňka Trošky (†67) Slunce, seno, erotika.

Také vás může zajímat ...

To samé proběhlo před pár lety i se synem Matějem (21). Že by ale všichni tři společně pracovali na jednom projektu, to se zatím ještě nestalo. Nyní se ale ve snímku objeví jak po boku svého tatínka, tak i po boku syna.

Chce ho naučit vydělávat

Matěj ale s herectvím žádné zkušenosti nemá. Už kdysi ho Martin protlačil do filmu, ve kterém sám hrál, šlo ale pouze o malou roličku. Přednedávnem se ale herec prořekl, že neví, co bude jeho syn dělat.

Kvůli zranění mu nevyšla profesionální dráha hokejisty, na kterou se dlouhá léta připravoval. Tehdy to Martina stálo hromadu peněz. A jak to tak vypadá, snaží se nyní svého syna upíchnout, kde se dá. A proč ne zrovna u filmu, kde si herec může celkem slušně vydělat?

Vzhledem k tomu, že má slavného tatínka, je i celkem možné, že nebude potřebovat ani nijak výrazný talent, stačí jen oslovit pár starých známých a vše je zařízeno.

Zaměstnal ho

Otázka ale je, zda si z toho Matěj vezme to, co Dejdar chce. Byl by rád, kdyby se o sebe syn dokázal postarat sám. Herec je ale podnikavý a na pražské náplavce si otevřel bar Day Dee. A zaměstnal tam i svého syna. Dělá tedy, co může, aby ho dostal někam výš.

Zdá se ale, že celé počínání je už trošku nad jeho síly. To, že Matěj pracuje v jeho baru, mu asi moc nevadí, horší je to ale, co se nového natáčení týče. Dejdar mladší je téměř nováček, kterému musí neustále radit, na což už není vůbec zvyklý. Uvidíme, zda syna nakonec od herecké kariéry neodradí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...