Žárlí na svou ženu

Manžel na ni neskutečně žárlí. Lucie Benešová (45) aktuálně hraje jednu z hlavních postav oblíbeného seriálu Slunečná a při natáčení je podle některých tvůrců dost obletována mužským hereckým osazenstvem.

Benešová byla celou svou kariéru považována za český sexsymbol. V devadesátých letech po ní muži šíleli. Jenže ona si mezi všemi nápadníky vybrala Tomáše Matonohu (49).

Také vás může zajímat ...

Zase se dostala do hledáčku mužů

A ten moc dobře ví, jaké štěstí má, a tak si také Lucii pořádně hlídá. Vyhovovalo mu, že byla roky bez pořádné role. Nikdo ji neokukoval. Ovšem teď je vše jinak. I on má své povinnosti a nemůže celý den chodit za manželkou a kontrolovat ji.

A tak jakmile se ztratí z dohledu, kocouři mají pré. Benešová sice neflirtuje, ale mužský zájem jí pochopitelně dělá dobře. Když se to ale donese k Matonohovi, doma pak zuří.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama