Žárlivé scény kvůli milostným objetím

Velkým úspěchem pro všechny zúčastněné lze už nyní nazvat seriál Zločiny velké Prahy, přestože bohaté kostýmní zpracování a více filmová než televizní kamera některé diváky zaskočily.

Jisté problémy přináší herečce Lence Vlasákové (48), která hraje maďarskou šlechtičnu, manželku ústředního detektiva, ztvárněného šviháckým Jaroslavem Pleslem (46).

Také vás může zajímat ...

Seriál nabízí odvážné postelové scény, které jen obtížně vydýchává Lenčin manžel Jan Dolanský (43). Ten si loni v létě po 19 letech vztahu a třech dětech herečku vzal, a teď sklízí plody.

Zločiny Velké Prahy

Dosud se intimním scénám Lenka raději vyhýbala, teď si je užívá a předvádí svoji uměleckou všestrannost. Za hercovou žárlivostí možná stojí i žárlivost profesionální.

V seriálu Slunečná má teď spíše jen okrajovou roli. Hraje tam bývalého zloděje aut, fešáka Jakuba, který má ale v seriálu údajně brzy umřít. Zatímco Lenka bude zářit dál jako šlechtična v objetí fešáka Plesla. Aspoň že přibývají peníze do rodinné pokladny

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama