Žárlivě střeží svého manžela! Uhlídá ho?

Pokud existuje něco, co herečce Báře Štěpánové (59) vadí, tak je to rozhodně současný trend dokonalých a krásných žen. „Bohužel pravda je taková, že jsou ženský krásný a jsou ženský ošklivý,“ řekla herečka, která těmi ošklivými ženami myslela především sebe. Sama se totiž za krásnou rozhodně nepovažuje.

Naopak si vůbec nevěří a neustále se shazuje, což je způsobené tím, že si v mládí prošla drsným šikanováním právě kvůli jejímu vzhledu. Jako nenápadná pihovatá zrzka, která potřebovala rovnátka, to zkrátka neměla jednoduché. Je to sice už minulost, ale takové tyranizování se podepsalo na jejím sebevědomí. „Už jako dítě jsem nebyla krásná.

Také vás může zajímat ...

Byla jsem zrzavá, pihatá, s křivými zuby, prostě ošklivá holčička. A opravdu vím, že ani dnes nejsem krásná,“ tvrdí o sobě Bára. Z toho jasně vyplývá, že nemá zrovna velké sebevědomí.

Přitom působí jako velice zajímavá žena s širokým úsměvem a krásnými, zářivými zrzavými vlasy, které ji dělají tak jedinečnou.

Přitahují ho úplně jiné typy žen!

Ošklivá rozhodně není a nemyslí si to ani její manžel Miroslav Barabáš (57), s nímž je už skoro pětadvacet let. Přesto si ani u něj není jistá, jestli se mu po těch letech ještě líbí. Podle jejího názoru prý její manžel má úplně jinou představu o tom, jak by měla vypadat krásná žena. Údajně se mu líbí jiný typ ženy, než je ona.

„Když se můj muž kouká po ženských, tak jsou úplně jiné než já. Líbí se mu tmavší typy, takové ženy vamp,“ říká zklamaně herečka. A to není vše. Prý už jí několikrát naznačil, že by si měla po těch letech trochu změnit image. Štěpánová říká, že Miroslav je dost rýpavý a když se mu na ní něco nelíbí, tak jí to dává najevo dost nevybíravým způsobem.

Naštěstí si to nechává na doma a kritizuje ji jen v soukromí.

Nechce to vidět?

Bára však bere jeho chování jako legraci a stále je do něj moc zamilovaná. Je prý spolehlivý a ochotný, takže když je potřeba, tak za ni všechno ochotně vyřídí. Jako třeba běhání po úřadech, proplácení složenek apod. Takže manžela zkrátka jen vychvaluje do nebes, ale jeho chování naznačuje, že všechno není zase tak růžové, jak se zdá. Bára to však skrze svou zamilovanost očividně nevidí.

Možná to ani nechce vidět.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama