Žárliví muži ji nedovolili sex ve třech

Touží po tom, aby s ní chlapi zacházeli jako s normální holkou. Jenže to se asi sexbombě Pamele Anderson (51) vzhledem k jejím lechtivým fotkám v pánských časopisech a sexy roli v Pobřežní hlídce asi nikdy nesplní.

Do teď má navíc rozhodně co nabídnout, jak dokazují i nedávno nafocené snímky opět v rudých plavkách na pláži. V myslích mnoha diváků tak bude zřejmě napořád zafixovaná jako jedna z nejvyzývavějších žen planety. Jsou ale i situace, do kterých by znovu nikdy nešla. „Nemám žádnou pozitivní zkušenost se sexem ve třech a více lidech.

Také vás může zajímat ...

Všichni mí partneři byli až moc žárliví,“ prozradila Pamela s tím, že jeden z nich se chtěl koukat, jak si užívá s druhou ženou. Po známých porno scénách s bývalým manželem Tommym Lee (55) je div, že má hvězda jejího formátu nějaké zábrany. Opak je ale pravdou a Pamela například přiznala, že rozhodně nedokáže spát s někým, kdo ji fyzicky nepřitahuje nebo koho ona sama nemiluje.

Za to jí žádné dárky ani peníze prý nestojí.

Nebo se ještě nikdo nevytasil s takovým, který by za to stál?

Tommy Lee
Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...