Zasáhla ji krutá smrt

Veronika Gajerová.

Oblíbená herečka Veronika Gajerová (53), která ještě před časem hrála v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, prožívá velmi smutné období.

Přišla totiž o svou milovanou maminku Naděždu Gajerovou (†88), jež byla rovněž velmi úspěšnou herečkou a členkou činohry Národního divadla v Praze. „Maminka mě vedla dost přísně, ale já měla pocit, že musím všechno zažít hned,“ svěřila se nejmladší ze tří dětí, Veronika Gajerová, s tím, že maminka byla velmi moudrá žena a dokonce jí byla nesmírnou oporou v době, kdy od ní utekl Petr Kracík (58) za Terezou Kostkovou (40).

Odešla ve spánku

Půl hodiny po dvanácté, 16. ledna, se na Olšanských hřbitovech konal pohřeb Gajerové maminky. S legendární herečkou se přišla rozloučit nejen její nejmladší dcera Veronika, ale také její sestra Naďa a bratr Václav. Smuteční řeč pronesla sama hvězda Ordinace. „Maminka pro mě nezemřela,“ řekla se slzami v očích a nezapomněla jí za všechno poděkovat.

Také vás může zajímat ...

Paní Gajerová odešla tiše ve spánku.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje chvilka pohody

Moje chvilka pohody je týdeník určený čtenářkám „pohodářkám“, které berou život s nadhledem, shovívavostí, humorem i pochopením. Na své si přijdou všechny, které zajímají osudy jiných žen i známých osobností. Na nové číslo se můžete těšit každý čtvrtek.

Komentáře

...