Zase další rozchod?

V televizi je nyní ménĕ. KRISTINA KLOUBKOVÁ (43) se ale najednou stáhla i z veřejného života

Ještě na konci minulého roku se spekulovalo nad tím, že by Kristina Kloubková (43) mohla konkurovat své slavnější kolegyni Lucii Borhyové (42).

Také vás může zajímat ...

Dokonce se údajně říkalo, že by Borhyovou měla zcela nahradit. Ale to se doposud nestalo. Naopak je Kloubkovou vidět čím dál méně. A podle všeho na její vlastní přání.

V předchozích týdnech se totiž prý měla rozejít se svou láskou, choreografem Václavem Kunešem (45). Ten je podle všeho defi nitivně rozhodnut opustit Česko a odletět do Asie, kde žije jeho bývalá manželka s dcerkou.

Koronavirová pandemie jeho rozhodnutí jen utužila. A tak je oblíbená moderátorka, podle tvrzení jejích kolegů, zase sama a snaží se z rozchodu co nejrychleji otřepat. Je to pro ni ale těžké, protože s Kunešem plánovala svatbu. Na muže má křehká blondýnka zkrátka smůlu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama