Zase další rozchod?

Kristina věří, že s Kunešem už jí to konečně vyjde.

Už se nad jejich vztahem zase stahují mračna? Televizní moderátorka Kristina Kloubková (43) přiznala, že na sebe s partnerem, tanečním choreografem Václavem Kunešem (44), už nemají tolik času jako dřív. Vídají se jen o víkendech a ještě ne o všech.

Práce je důležitější

Také vás může zajímat ...

Její partner totiž dostal práci v zahraničí, přesněji v Německu, a tak domů jezdí jenom odpočívat. Jenže ani tehdy se nevěnuje jen své vyvolené, ale také své dceři, která žije s matkou na Dálném východě.

A proto často jezdí i tam. Kristina vždycky věděla, že to nebude jednoduché, ale myslela si, že když spolu začnou po rozchodu randit znovu, bude to v něčem lepší.

Nikam nepokročili

To se ale zřejmě spletla. Kuneš rozhodně vztahu svou těžce vydřenou práci obětovat nehodlá. Jenže jsou spolu už dva roky, a tak se Kristina domnívala, že by možná bylo načase v jejich vztahu pokročit.

Na to má ale Kuneš očividně zcela jiný názor. Nejspíš se bojí, že se bude opakovat to samé jako u prvního manželství.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...