Zase na válečné stezce?

Jejich přátelství skončilo kvůli muži. Zpěvačce Daře Rolins (47) se nelíbilo, jak se k její kamarádce Simoně Krainové (47) choval její první manžel Bořek Slezáček (53).

Rolins nevydržela být zticha. Nemluvě o tom, že si v sobě nesly i křivdu z mládí, kdy obě střídavě chodily se Sagvanem Tofim (55).

Také vás může zajímat ...

Dnes už spolu nemluví, ale mezi nimi zřejmě stále panuje jisté napětí. Dara patří v poslední době mezi nejdiskutovanější celebrity u nás a na Slovensku.

Mohou za to především její nahé snímky, které vyvěsila na sociální sítě s odkazem, aby se ženy měly rády takové, jaké jsou. To mělo však Krainovou zvednout ze židle.

Chtěla ji napodobit?

Simona totiž také přednedávnem nafotila pořádně sexy snímky, ze kterých se rozhodla vytvořit pěkně žhavý kalendář.

Nutno podotknout, že šel na dračku. I ona si díky nahotě vysloužila na nějaký čas chválu a uznání. Teď ale asi nemůže překousnout, že její bývalá kamarádka použila stejnou taktiku.

I když má Krainová sice krásnou vypracovanou po-stavu, Daru lidé chválí ještě o malinko víc. To Simoně pije krev. A aby toho nebylo málo, Krainové k Rolins nesedí ani její slova o tom, jak by si ženy měly nosit, co chtějí a mít se rády.

Potvrdila to známá tvář

Zpěvačka přitom sama některé ženy na ulici údajně dost ostře komentuje a nenechá na nich nit suchou. To potvrdila i herečka známá ze seriálu Helena, Sandra Pogodová (45), která se také stala terčem Dařiných posměšků.

„Darinka Rolincová tam napsala, že mám na sobě potah od auta,“ zavzpomínala Pogodová na nehezký zážitek, kdy Dara zhodnotila její šaty.

Potvrdilo se tedy, jak moc Rolins oblečení a celkový styling jiných žen řeší, i když tvrdí, že to tak není. Krainové se to zdá celkem povrchní a kdoví, jakou válku zase rozpoutají.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...