Zase nahá!

Má postavu bohyně, ale je se sebou stále nespokojená. Herečka Alice Bendová (46), která účinkuje v seriálu Slunečná, se nedávno postarala o pořádný poprask.

Na svém profilu na sociálních sítích totiž sdílela video, jak se nahá koupe ve svém bazénu. Pro muže by to byl jistě pěkný pohled, herečce teď ale možná hrozí, že jí muži budou do zahrady nakukovat přes plot.

Také vás může zajímat ...

Jak je ale možné, že jí chybí sebevědomí, když je z ní každý muž úplně paf? Herečka se rozepsala se o tom, jak by chtěla ještě shodit, protože nevypadá tak, jak by chtěla.

Když se sebou ale není spokojená, proč se neustále ukazuje nahá nebo polonahá? Možná očekává, že jí fanoušci nápad s hubnutím začnou rozmlouvat a budou ji zaplavovat chválou.

Toho se však asi nedočká, protože svým neustálým stěžováním si na svou dokonalou postavu všem akorát tak leze na nervy. A jistě i svému příteli.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...