Zase přebrala bohatého milence své kamarádce?

Myslela si, že to konečně vyjde.

Kdo je její muž? To je nejpalčivější otázka, kterou si lidé v souvislosti s MAHULENOU BOČANOVOU (53), hvězdou Ordinace v růžové zahradě, momentálně kladou. Nyní ovšem vychází najevo, že minulost se opakuje a nejspíš opět přebrala chlapa jiné ženě!

Fanoušci oblíbené herečky začali jejímu novému objevu přezdívat Mr. Proper. Přesně tak totiž vypadá. Bez vlasů, zato svalnatý a charismatický. Každý si ho zapamatuje na první pohled, a kamkoliv přijde, jeho postava vzbudí pořádný rozruch.

Také vás může zajímat ...

Vypadá to, že Mahulena Bočanová (53) si konečně našla chlapa, kterého vždycky chtěla. Muže, který budí respekt a vypadá, že ji dokáže ochránit před každým nebezpečím.

Jenže neudělala svým výběrem chybu? Jak to tak totiž vypadá, nejspíš šlápla do vosího hnízda a nic není tak růžové, jak se na první pohled může zdát. Nedávno se totiž na veřejnost dostala informace, že jde o muže, který byl ještě v době, kdy spolu ti dva začali randit, zadaný.

I z tohoto důvodu o svém novém partnerovi přestala mluvit tak často. Dokonce i na jejích sociálních sítích po něm není ani vidu ani slechu. Snaží se ho snad nedávat tolik na odiv, aby jí ho nějaká jiná žena nepřebrala, nebo je v tom něco jiného?

Vzájemně si nemají co vyčítat

V roce 2013 se na veřejnosti také ukázala s novým mužem a neudělala příliš dobře. Šlo o muže, kterého přebrala své kamarádce, zpěvačce Monice Absolonové (43).

Oním mužem byl Vratislav Janda (54). Ofi ciálně sice už pár netvořili, ale rány po ozchodu byly ještě příliš čerstvé. Ačkoliv se nerozešli ve zlém, naopak chtěli zůstat přáteli, Bočanová tím, že s ním začala randit, údajně všechno zkazila.

Navíc se začalo spekulovat nad tím, zdali náhodou spolu nechodili už v roce 2012 a nebyla tak důvodem rozchodu právě Mahulena Bočanová. To však všichni aktéři popřeli.

Není ale divu, že se tato teorie objevila, protože když Janda začal randit s Absolonovou, byl ještě stále ženatý. Až když jejich vztah vešel ve známost, ohlásil, že s manželkou jedná o rozchodu. Působil proto jako velký proutník a nikdo by se nedivil, kdyby Absolonovou opustil právě kvůli Bočanové.

Kamarádství už je minulostí?

Ta ho však dlouho tajila. Když si spolu vyšli do společnosti poprvé, tvrdila, že jsou jenom kamarádi a že se spolu znají už dlouho, protože spolu pracují. Nikdo jim to ale příliš nevěřil.

Bočanová totiž nechodí na oficiální akce se svými kamarády. Chodí buď sama, se svou dcerkou Márinkou (18), nebo právě s novými známostmi. Když se ale o jejich vztahu dozvěděla Absolonová, tiše zuřila.

Sice tvrdila, že jí to nevadí, protože už se přece s Jandou rozešli, ale nezapomněla zmínit, že to byla právě ona, kdo je před lety seznámil.

Dál už se k jejich vztahu vyjadřovat nechtěla, ale mnozí z jejich okolí tvrdí, že od té doby Mahulena s Monikou už nemají tak vřelý vztah, jaký mívaly, ale ani jedna si to nechce dodnes přiznat.

Všechno obětovala své dceři

Bočanové ale bohužel dlouho vztah nevydržel, ostatně jako vždycky. Tou dobou si totiž její dcera Márinka začala procházet pubertou a nebylo to s ní vůbec jednoduché.

Navíc trpí autismem a epilepsií, tudíž nebylo jednoduché propojit péči o dceru s prací a milostným životem. Všechno se řídilo dceřinými rozmary, a to ne každý chlap zvládl.

Navíc ani sama Bočanová nechtěla dcerce způsobovat zbytečné trauma nebo bolest, a tak raději vždycky zůstala sama. Je známo, že dcera na všechny její nápadníky hodně žárlila, a když se jim maminka věnovala víc než jí, dokázala ztropit pořádnou scénu.

Loni došlo k velkým změnám

Bočanová měla mezitím ještě několik známostí, ale nakonec se rozhodla, že raději zůstane sama, než aby její dcera trpěla. Rozhodla se jí věnovat všechen svůj volný čas a ještě upozadit práci, jen aby Márinka měla všechno, co po své matce chtěla.

Jenže ta ale poměrně rychle dospěla a začala být o něco samostatnější. Už matčinu péči nevyžadovala tak často a také nespustila svůj obvyklý záchvat pokaždé, když ji hlídal někdo jiný než maminka.

A tak mohla Bočanová změnit své plány a znovu se poohlížet po nějakém muži, který by jí do života vnesl trochu vzruchu a lásky.

Proč skrývá jeho identitu?

V minulém roce se tak začala objevovat po boku muže, který vzbudil velký rozruch a pozdvižení nejenom svých hřmotným vzhledem, ale také tím, o koho vlastně jde.

Přestože se s ním Bočanová na veřejnosti poprvé ukázala už v červenci minulého roku, dodnes není úplně jasné, o koho jde. Nechce totiž prozradit ani jeho celé jméno, ani povolání.

Víme jen to, že se jmenuje Petr a živí se podnikáním. Zřejmě tím chrání své i jeho soukromí. Ovšem to, jak velké tajnosti se svou novou láskou dělá, vybízí k otázce, zdali také něco neskrývá.

Samozřejmě se objevily spekulace, že možná jde o někoho, koho přebrala nějaké své kamarádce. Nebylo by to poprvé. Této tezi nasvědčuje i fakt, že na všechny dotazy ohledně jejího Mr. Propera odpovídá jen velmi sporadicky, zato se neustále potutelně usmívá.

Když se herečka zamiluje, nezná bratra. Před pár dny se dokonce začalo v hereckých kuloárech říkat, že je její objev stále ještě ženatý, a než herečku poznal, bylo manželství šťastné. Osud se však rozhodl trochu zamíchat kartami.

Peníze potřebuje jako sůl

Je-li její nový partner skutečně ženatý, je pochopitelné, že jeho identitu tají. Kdekdo by ji pak totiž mohl nařknout z toho, že zničila fungující rodinu, a to se neodpouští.

Potřebuje si své fanoušky udržet nejen na sociálních sítích, ale také ty u obrazovek, kteří ji sledují. Bez příznivců jí totiž roli nikdo nedá, a pokud ano, půjde jen o malý výdělek.

Bočanová je však zvyklá žít si v poměrně velkém luxusu. Vlastní honosný dům s rozlohou dvě stě padesát metrů čtverečních. V něm má všechno, co potřebuje ke štěstí ona i její dcerka.

Podle některých byla proto snaha najít si chlapa čistě zištná. Láska je samozřejmě na prvním místě, ale peníze jsou také potřeba. Je snad její partner milionář, který jí může v době nouze finančně vypomoci? Podle některých tomu tak je.

Pojistila se na horší časy

Ačkoliv sama o sobě tvrdí, že je žena, která se o sebe dokáže postarat za všech okolností a na ničí pomoc se raději nespoléhá, peníze samozřejmě potřebuje a dnešní doba hereckému povolání příliš nepřeje.

Přestože si vydělá slušné peníze propagací různých společností a jejích služeb a výrobků na sociální síti, jako herečka trpí nouzí. Na letošek měla sice nasmlouvaných hned několik filmových rolí, ale bůhví, zdali z nich nakonec nesejde.

Proto je třeba mít zadní vrátka otevřená. Možná si je Bočanová vytvořila právě díky své nové, tajemné známosti. Uvidíme, třeba už to nevydrží a brzy konečně kápně božskou. A jestli je to láska? Čert to vem, hlavně že bude šťastná.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...