Zase problém s macechou

Není žádným tajemstvím, že nejstarší dcera zpěváka Karla Gotta (†80) Dominika Gottová (47) si nikdy nepadla do noty s jeho manželkou Ivanou Gottovou (44).

Obě spolu mají problémy dodnes a Dominika si čas od času pustí pusu na špacír. Nedávno se třeba pochlubila tím, že jí macecha doporučovala, aby si založila rodinu, což by jí mělo pomoci od všech problémů, se kterými se v poslední době musela potýkat. Navíc už by neměla čas tropit tolik hloupostí.

Také vás může zajímat ...

Do ničeho si za žádnou cenu nenechá mluvit

Dominika ale přiznala, že děti nechtěla tehdy a nechce je ani teď. Má nevlastní dceru Ninu-Mariu (32) a to jí zjevně stačí. Její radu tak smetla ze stolu, koneckonců stejně jako všechny předchozí.

Ivanu zřejmě trápí, že Dominika dělá ostudu jejich jménu, a snaží se udělat cokoli, jen aby už byl klid. Zatím se jí to ale moc nedaří, protože Dominika se řídí výhradně svou vlastní hlavou. A do budoucna to asi jinak ani nebude.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama