Zase se hádáme kvůli dovolené

Dalo by se říct, že nám to s manželem celkem klape. V jednom se ale shodnout nedokážeme – kde strávíme svůj volný čas. Na kola už nechci! Pojedu k moři!

Přes rok o víkendech se dokážeme jakžtakž domluvit, i když většinou děláme to, co chce manžel. Když máme volný víkend, ráda bych třeba vyrazila na výstavu nebo se povalovala doma, pustila si pěkný film, zašla na dobrý oběd nebo večeři, ale přítel vymyslí, že pojedeme na kola nebo dáme nějakou turistiku.Večer jsme vyřízení a padneme do postele.

Také vás může zajímat ...

Chtěla bych lenošit Co ale je problém, jsou dovolené. Chtěla bych vyrazit někam k moři, za teplem a sluníčkem, na pláž, nedělat nic a jen si užívat pohodu. Večer pak jít do baru na drink, zatancovat si.Ovšem manžel by se prý nudou zbláznil. Přitom i u moře se dají dělat různé sportovní aktivity. Manžel je hodně akční, sport miluje.

Já ale také, takže se nedá říct, že bych byla líná puťka, ale po tom všem hýbání se po celý rok o víkendech mám prostě chuť vypnout a relaxovat.Loni mi slíbil, když jsem už počtvrté jela s ním a jeho kamarády na vodu, že za rok se mnou k moři pojede. Nemůžu říct, že by mě ty vodácké výpravy nějak extrémně štvaly, to ne.

Je tam legrace, jezdíme s fajn partou, ale trávit s nimi týden na vodě čtyři roky po sobě, už fakt nechci.

Nesplnil, co mi slíbil

Myslela jsem, že se s manželem domluvím na nějakém kompromisu. Uděláme si dvě dovolené, jedna bude podle jeho přání, druhá podle mého. Jenže manžel je velký workoholik, má hodně práce, stálé klienty a bojí se, že by se dvě dovolené odrazily na jeho práci.Tak jsem si myslela, že se tedy budeme střídat, jeden rok dovolená podle mě, druhý podle něj. Myslím, že by to bylo spravedlivé.

Letos, a zvlášť když mi to slíbil, jsem zarezervovala dovolenou na týden all inclusive v Egyptě a, zaplatila zálohu.Vše bylo s jeho souhlasem. Sice měl řeči, co tam bude dělat, ale zjistila jsem, že tam bude mít i sportovní vyžití, tak se s tím smířil.

Před pár dny však přišel s tím, že moře padá, protože přesně v tom termínu je bombová dovolená, rafty na Slovinsku, a to si přece nemůžeme nechat ujít.A prý s penězi za zrušený Egypt si nemám dělat hlavu, on to zaplatí. Mám na něj vztek jak nikdy. A tak jsem tu dovolenou nestornovala a vyjedu si s kamarádkou, i kdyby podal žádost o rozvod.

Děti nemáme, tak by mi to po tom všem už snad ani nevadilo.

Zuzana (38), Brno

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...