Zase začne vydělávat

Vdova legendárního zpěváka Karla Gotta (†80), Ivana Gottová (44), nedávno potěšila všechny zpěvákovi fanoušky a příznivce. Obnovila totiž Karlův profil na sociálních sítích s tím, že tam bude přidávat všechny novinky, které se chystají.

Ivaně prý chodilo spoustu milých a krásných mailů a dopisů od fanoušků, které zajímalo, zda se na počest Karla něco chystá. Ivana, jakožto manažerka Karel Gott Agency, se proto rozhodla zasáhnout a nejspíš touží začít znovu vydělávat.

Také vás může zajímat ...

Přeci jen jí proslavil především vztah s Mistrem, a dlouhá léta se peníze těžily především z Karlových projektů, a díky manželovým úspěchům může Ivana z firmy těžit i nadále. Zatímco Gott vydělával milionové částky, ona se doma starala o dcery a snažila se, aby měl Karel pohodové rodinné zázemí.

Jaké má ale Ivana se značkou Gott úmysly? Oznámila velkolepý koncert na jeho počest, který by se měl konat v prosinci. Program je zatím zahalen tajemstvím. Vsadila na to, že Gottovy písně by mohly fanoušky zajímat.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...