Zase zradil svoji manželku?

Předváděl se s milenkou.

Ještě před dvěma měsíci to vypadalo, že se chce FELIX SLOVÁČEK (77) vrátit ke své milované ženě DÁDĚ PATRASOVÉ (64). Nyní jí ale poslal drsný vzkaz.

Přednedávnem zářila Dáda Patrasová (64) štěstím. Její manžel Felix Slováček (77) se totiž vyjádřil ke společným plánům do budoucna. Chtějí společnými silami opravovat dům i zahradu, a dokonce to vypadalo, že se Slováček nastěhuje zpátky do jejich rozlehlé vinohradské vily.

Také vás může zajímat ...

Jenže na prvního máje zřejmě došlo ke zvratu. Muzikant se na sociálních pochlubil fotografií, na které líbá svou milenku Lucii Gelemovou (37) pod rozkvetlou jabloní. Na Dádu fotografie zapůsobila jako červený hadr na býka.

Už to vypadalo, že bude konečně mír, ten ale zřejmě zase nevyjde.

Od manžela to má brát jako zradu. Zase mu naletěla. Zatímco ona na něj čeká doma s otevřenou náručí a každým dnem doufá, že se její manžel se svou milenkou rozejde, on si zatím vesele dovádí s Gelemovou a v manželce pěstuje plané naděje.

Dokonce i jejich dcera Anička (24) se radovala z toho, že budou její rodiče zase pohromadě. Zase začala věřit, že zázraky se dějí a láska na celý život přece jenom existuje.

Jenže všechny tyto naděje zřejmě spláchla jedna jediná fotka a Felix se k ní údajně nechce vůbec vyjadřovat. Vypadá to ale, že své milenky se zbavit nechce a ona ho samozřejmě jen tak nepustí.

Budou žít všichni pod jednou střechou?

Jen díky němu je slavná a má pravidelný přísun financí. Proti srsti je jí ale fakt, že se o jejím partnerovi neustále píše, že se chce k manželce vrátit. Dokonce jí měl navrhnout, že by všichni tři žili pod jednou střechou!

To však odmítá Dáda i Gelemová. Jenže Felix má rád, když je v obklopení žen, a vyhovuje mu, že má jednu mladší milenku a manželku, s níž strávil většinu svého života.

Brzy se ale něco stane. Proslýchá se, že Dáda na Gelemovou chystá krutou pomstu. Všechno je totiž lepší, než žít s ní v jednom domě. Uvidíme, co si pro nás přichystá…

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama