Zatajil narození dcery

O svém osobním životě nikdy moc nemluvil. Herec ze seriálu Ordinace v růžové zahradě Michal Novotný (41) tají identitu své partnerky a donedávna ještě snad ani nikdo nevěděl, že nějakou má.

Dokonce se mu podařilo zatajit i to, že se mu narodila dcera. Prozradil to až jeho kolega z pořadu Partička Richard Genzer (53). Kvůli tomu na něj měl být Novotný taky pěkně naštvaný. Nemá rád, když někdo mluví o jeho osobním životě, navíc ještě bez jeho svolení.

Také vás může zajímat ...

Proč si Michal tak moc hlídá své soukromí? Nejspíš chce svoji rodinu uchránit před médii, nechce, aby je někdo na ulici oslovoval nebo podobně.

Možná ani jemu samotnému to není příjemné a někdy by byl raději neviditelný. Zřejmě nemá potřebu se ukazovat, dává přednost klidu a teď už i rodinné pohodě s malou dcerkou. V soukromém životě je šťastný, peněz má asi dost a práce taky.

Chce žít i nadále normálně, nepotřebuje se svým štěstím nikde vychloubat a svou ženu a dceru chce ochránit jak před sociálními sítěmi, tak i televizí. Na jednu slavnou osobnost je to docela dost úkolů, tak snad o něj bude pořád zájem i bez médií.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...