Zatajila Kristina Kloubková rozchod?

Vyměnila snad přítele? Dosud se mluvilo o Kristině Kloubkové (40) ve spojení s českobudějovickým podnikatelem v oblasti poradenství, o několik let starším Pavlem Kovářem. Na nedávné předávání Českých slavíků ale nečekaně dorazila s neznámým mužem.

„Doprovází mě tento krásný mladý muž. Václav je výborný kamarád,“ komentovala svůj doprovod. „Je to vynikající choreograf, který je celosvětově uznávaný. Má taneční soubor 420people a nedávno jsem se byla na jeho představení podívat,“ prozradila.

Znají se prý z minulosti. „Prostě jsme se po dlouhé době potkali. Známe se ze školy, ale naposledy jsme se viděli před 22 lety,“ vysvětlil Václav. Soudě podle toho, že na sobě oba po celou dobu mohli oči nechat, bylo však jasné, že k sobě mají velmi blízko.

Možná v životě Kloubkové klíčí nová láska, ale nechce to zatím přiznat, aby své štěstí nezakřikla. Že by konečně našla toho pravého? Pravděpodobně by se nebylo čemu divit, kdyby vztah s podnikatelem Kovářem ukončila.

Také vás může zajímat ...

I po letech chození podle slov Kloubkové žili tak trochu každý zvlášť a s Kovářem jí prý odpadly i vyhlídky na dalšího potomka, kterého by si přála. Že by ve svém dávném kamarádovi Vaškovi konečně objevila toho pravého?.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...