Zatlouká svůj názor kvůli prachům?

Vyplynulo na povrch tajemství herce Jana Hájka (40), který se zhruba před rokem zmínil, že by nikdy nechtěl účinkovat v nekonečných seriálech, jako je například Ordinace v růžové zahradě 2. Jenže o něco později tam nakonec roli přijal.

Také vás může zajímat ...

Co ho tedy vedlo k tomu, aby změnil své přesvědčení? Vypadá to, že neodolal lákavé finanční odměně, kterou za pravidelné natáčení dostává. Nebylo by na tom nic divného, protože Hájek doposud zrovna příliš hereckých zakázek nedostal a nebyla mu nabídnuta ani žádná stěžejní postava.

To se ale nyní zásadně změnilo, jakmile začal hrát klíčovou roli doktora Sekory. Najednou se obhajuje tím, že je nesmysl, aby někdo negativně hodnotil něco, co ještě nikdy nezkusil.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...