Zatočte s lupy pomocí bylinek

Bylinné odvary vám pomohou i se suchou pokožkou hlavy. Zkuste si je udělat doma a uvidíte, že se zase budete cítit skvěle. Pokud vás trápí lupy, které se stále navracejí, bude to nejspíš způsobeno nesprávnou vlasovou kosmetikou.

Zaměřte se na speciální produkty na lupy nebo vlasovou kosmetiku pro děti, která je k pokožce vlasů šetrná. Péči pak doplňte o bylinné odvary, které pokožku ošetří a zamezí tvorbě dalších lupů.

Také vás může zajímat ...

Pomůže kopřiva

Na vlasy je nejlepší kopřiva. Připravte si silný odvar z kopřivy, který nalijete na vlasy. Jemně ho zapracujte a snažte se ho vmasírovat do pokožky vlasů. Pokud máte světlé vlasy, je lepší odvar z kopřivy nepoužívat, protože může vlasy lehce zabarvovat.

Lopuch a přeslička

Dalším bylinným pomocníkem je odvar z lopuchu a přesličky. Opět si udělejte silný odvar, který následně nalijte na vlasy. Používejte dvakrát týdně.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...