Zatočte se svými nedostatky!

Syrovátka na celulitidu

Sušená syrovátka vzniká při výrobě sýru nebo tvarohu a obsahuje velké množství vitaminů B, E, C a také důležité minerální látky. Například díky hořčíku se syrovátka doporučuje konzumovat tehdy, pokud máte celulitidu. Mimo to je také dobrá na kosti a zuby a detoxikuje organismus.

Také vás může zajímat ...

Quinoa na opary

V kuchyni skvěle nahradí rýži, v kosmetice ji můžete používat kdykoli vás trápí opary. Obsahuje totiž aminokyselinu lysin, která urychluje jejich hojení.

Ryby pro krásnější vlasy

Především mořské ryby jsou zdrojem velkého množství bílkovin. Proto podporují jak zdravou kůži, tak i vlasy. Častou konzumací ryb se vyhnete i nepříjemným ekzémům a jiným kožním problémům.

Pohanka zmírní křečové žíly

Pohanka, která obsahuje vitamin C a rutin, zvyšuje pružnost krevních kapilár, a proto skvěle pomáhá při otocích dolních končetin. Pokud vás trápí křečové žíly, rovněž začněte s její konzumací, nevzhledné žíly sice nezmizí, nebudou ale tak moc viditelné.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...